Yükleniyor...

KURUMSAL

DÜNDEN BUGÜNÜ BUGÜNDEN YARINI İNŞAA EDİYORUZ
ANASAYFA / KURUMSAL

Geleceğin ancak özümüzden aldığımız değerlerle inşa edileceğine eminiz.

Odabaşılar İnşaat, sektöre temellerini attığı 1977 yılından itibaren küresel dinamikleri, özünden aldığı değerlerle kardığı harcına katarak bugünün kararlı yapılarını inşaa etmekte olup,
geleceğin kentlerini çağın hızına eşit, huzurlu, güvenli ve bireylerin duygusal bir bağ kuracağı estetikte şekillendirmek için inançla çalışmakta, gücünü gayesi için sarfetmektedir.

Sizin için değerli olan zamanınız, bizim emanetimizdedir.

Odabaşılar İnşaat, yaşam alanlarının ailelerin kültürel varlığını koruyan, birbirileriyle ve doğayla iletişimini kuran bir kent özbilinci taşıması gerektiğini düşünerek projelerine hayat verir.Bu gereklilik,
Odabaşılar İnşaat’ın her projesini canlı bir özne haline getirerek onların karakterini de aile, kurum kültürü, müşteri memnuniyeti gibi ayırıcı belirtilerle donatarak oluşturur.

Modern mimari ve doğa ile harmanlanmış yaşam alanları

İnsanların kendilerini ait hissedebilecekleri modern ve doğa ile iç içe yaşanabilir alanlar yaratmak, bunun yanı sıra
üretim ile yapının senkronize bir şekilde ilerlediği uluslararası şirketler arasında yer almak.

Aldığımız belgelerle kalite standartlarımızı global seviyelere çıkartıyoruz.

Kalitenin ayırt edici özelliklerini ortak aklın belirlediğini düşünmekteyiz. Odabaşılar İnşaat olarak aile temalı bir kurum şirketi politikası benimsemekteyiz ve bunun nesilden nesile aktarmak için çalışanlarımıza Odabaşılar İnşaat’ın bir aile olduğunu ve birlik beraberlikle hareket ettiğimizi hissettirerek buraya bağlılığını arttırmayı hedefliyor onlara verdiğimiz fırsatlar ve imkanlarla yüksek performans alıp
kalite standartlarımızı her zaman çıtanın üstüne çekiyoruz. Sektördeki en büyük hassasiyetimiz işin zamanında teslimidir. Bunun için sistemli ve kurumsal esaslarla çalışıyoruz. Kalite konusunda nesnel standartlar olması gerektiğine inanıyor bu nedenle projelerimizi aldığımız ISO 9001, ISO 14001 ve OHSAS 18001 belgeleriyle tescil ettiriyoruz.

Yaptığımız işlerde en yüksek teknolojiyi kullanarak kaliteli yapılar oluşturma ve çağın standartlarına uygun projeleri insanların hizmetine sunmak yol haritamızın başında gelir. Bunu yaparken bir an olsun aklımızdan çıkarmadığımız şey; insan sağlığı ve mutluluğunun her şeyin üstünde olduğudur. Doğayla iç içe, çevreyle uyumlu projelerle insanlara hak ettiği değeri vermek için elimizden geleni yapmaktayız. Dinamik tecrübeli ve yetenekli ekibimizle mimari yönden üstün, sosyal olarak başarılı projeler üretmemiz sahip olduğumuz en önemli kuvvettir.
Bu kuvvet bizi çevresinde fark yaratan tasarımlara doğru hareket ettirmektedir. Hedefimiz insanların mutluluklarını paylaşacakları, huzur ve güven içinde yaşayacakları projeleri arttırmak, inşaat ve yapı malzemeleri alanında yenilikler yaparak Türkiye ekonomisine katkı sağlamak gücüne güç katmaktır. Gayem, özenle kurup büyüttüğümüz Odabaşılar'ı, başarının zirvesinde yeni nesillere teslim erdemlerimizi daim kılmaktır.

ORHAN ŞİMŞEK
Yönetim Kurulu Başkanı

ORHAN ŞİMŞEK

Yönetim Kurulu Başkanı

BAYRAM ŞİMŞEK

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

MUHAMMET ŞİMŞEK

Yönetim Kurulu Üyesi

YAPITAŞLARIMIZ

AİLE OLMAK

Çalışanlarımız ve iş ortaklarımızla bir aile olma bilinciyle hareket edip, hepbirlikte güven ve sevgi ile geleceğimizi inşa etmekteyiz.

KURUMSALLAŞMA

Odabaşılar, işlerin zamanında yerine getirilmesi ve gereken standardın yakalaması için kurum karakterinin olgunluğunda hareket etme sorumluluğundadır.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

İhtiyaçlara yönelik projeler üretmek için müşterilerimizden aldığımız geri bildirimleri önemsiyor ve bu memnuniyeti başlıca değer olarak görüyoruz.